O nas

 

Woolin to pracownia dziewiarska oraz krawiecka. Od projektu do wykonania, nasze produkty w całości realizowane są w małej pracowni w województwie wielkopolskim.  Pracujemy zgodnie z zasadami sprawiedliwego handlu. Szczycimy się tym, że wszystko co wychodzi spod naszych rąk jest w 100% wyprodukowane w Polsce!

Pracujemy na najlepszej jakości polskim lnie, materiale ekologicznym, szlachetnym i luksusowym oraz najdoskonalszych włóczkach takich jak alpaka, wełna owcza, wełna islandzka i len.

W wytworzenie każdego produktu wkładamy mnóstwo serca i pasji. Dbamy o to aby każda rzecz była unikalna i spełniała najwyższe standardy jakości. Szyjemy tylko takie ubrania, które podobają się nam i same chętnie je nosimy. Oddając Wam nasze ubrania chcemy pokazać, że istnieją rzeczy ponadczasowe, proste w formie i unikatowe.

Produkty dostępne są na zamówienie w myśl ruchu zero waste. Mamy nadzieję, że wszystko co wychodzi poza drzwi naszej pracowni spotka się z Waszym uznaniem i będziecie obchodzili się z naszymi produktami z miłością. Jak mama.

Wasz zespół Woolin

 

 

 

INNI O NAS

 
 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl